سر درآوردن از زندگی شخصی هنرمندان و ستاره ها همیشه برای مردم جالب بوده و هست. این علاقه مندی و کنجکاوی در مورد دکوراسیون خانه و زندگی آنها نیز همچنان باقی است.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: سر درآوردن از زندگی شخصی هنرمندان و ستاره ها همیشه برای مردم جالب بوده و هست. این علاقه مندی و کنجکاوی در مورد دکوراسیون خانه و زندگی آنها نیز همچنان باقی است. به همین دلیل، اتاق خواب برخی از چهره های خارجی را برایتان انتخاب کرده ایم تا بدانید در چه اتاقی استراحت می کنند.

سارا جسیکا پارکر (SARAH JESSICA PARKER)

این تصویری از اتاق خواب اصلی جسیکار پارکر و متیو برودریک است. این اتاق به خانه بریج‌همپتون این خانواده تعلق دارد و اتاق خواب اصلی آنها است. همه بخش های خانه از در، دیوار، قاب پنجره ها، پرده گرفته تا روتختی و روبالشتی و ... همه سفید انتخاب شده اند. برای اینکه کمی رنگ هم در میان این همه سفیدی وجود داشته باشد، لوازم دکوری با رنگ های نارنجی و آبی انتخاب شده اند. صندلی ها نیز رنگ سبز روشن دارند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

کامرون دیاز (CAMERON DIAZ)

این اتاق خواب اصلی کامرون دیاز است. روتختی آن ابریشم و صندلی ای که در گوشه اتاق مشاهده می کنید، در دهه 50 میلادی در فرانسه ساخته شده است. قالی کف اتاق نیز طراحی منصور مدرن است.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

هیلاری سوانک (HILARY SWAN)

کاغذدیواری این اتاق از ابریشم است. تختخواب و پاتختی ها و قالی کف اتاق برای موسسه هنری «کلوین کلین» هستند. چراغ خواب ها نیز طراحی «کارلوس وگا» هستند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

مگان مالی (MEGAN MULLALLY)

این اتاق خواب اصلی مگان مالی است که توسط «آمس اینگهام» طراحی شده است. یک اتاق بسیار شیک و ساده که همه وسایل با تناسب عالی با هم انتخاب شده اند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

جان مایر (JOHN MAYER)

آینه، تختخواب، چراغ خواب و قالی که در این اتاق استفاده شده اند برای آرمانی  است. نقاشی نصب شده در بالای تخت نیز اثر هری بنجامین مور است.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

کری راسل (KERI RUSSELL)

تاج پارچه ای تخت و خود تختخواب این اتاق برای کمپانی Matteo است. قالی برای ایکیا است و چراغ خواب آن برای برند Deary است.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

ایوانکا ترومپ (IVANKA TRUMP)  

تاج این تختخواب به صورت شخصی ساخته شده است. روتختی آن مخملی است و چراغ خواب ها به سبک چراغ مطالعه انتخاب شده اند. کنسول های کنار تخت با ترکیب سفید و مشکی که در خود تخت می بینید رنگ آمیزی شده اند. صندلی های زیر تخت نیز فرانسوی و با طرح دهه 40 میلادی هستند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

کورتنی کاکس (COURTENEY COX)

میزهای کنار تخت بسیار ساده و زیبا انتخاب شده اند. تاج تخت به صورت شخصی و کاملا به سلیقه خود این هنرمند ساخته است. ترکیب رنگ های توسی، سفید و مشکی در اینجا بسیار جالب هستند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

جاناتان آدلر (JONATHON ADLER)

این اتاق خواب اصلی جاناتان آدلر و بارنیز در نیویورک است. چهارچوب آینه ای و نقره ای با چراغ خواب هایی با اندازه های غیرنرمال و ترکیب رنگ های گرم این اتاق را شکل داده اند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

رالف لورن (RALPH LAUREN)

اتاق خواب این هنرمند به سبک مناطق گرمسیری طراحی شده و ترکیب جالب و زیبایی در خانه ایجاد کرده است. پرده ها، مبل، تخت و ... همه از طرح حصیری انتخاب و با رنگ سفید جفت شده اند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟

الن پومپئو (ELLEN POMPEO)

پومپئو در طراحی این اتاق از طرح های پاریسی، مصری و مراکشی بسیار بهره گرفته است و علاقه خود به سفر و این کشورها را در اتاق خواب اصلی خود به خوبی به نمایش گذاشته است.  پارچه ای که بالای تخت نصب شده است، هندی و کوسن ها آفریقایی هستند.

اتاق خواب هنرمندان چه شکلی است؟
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه