استادیوم لیون دیجیتالی و آنلاین می‌شود+تصاویر

ورزشگاه المپیک لیون در آینده خدمات بسیاری مانند WIFI ، نرم افزار اختصاصی، منطقه جغرافیایی و خرید آنلاین برای طرفداران ورزش در استادیوم ارائه خواهد داد.

news4(386)

در این استادیوم ۵۰۰ آنتن WIFI به طور پراکنده نصب خواهد شد و ۲۵ هزار نفر به صورت همزمان می توانند متصل شوند و عکس‌ها و فیلم‌ها را به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی به نمایش بگذارند و تمام اطلاعات مربوط به بازی را سریعاً به دوستان خود بگویند؛ برای این کار علاقه‌مندان باید نرم افزاری در تلفن همراه خود داشته باشند تا بتوانند از تمام امکانات استفاده کنند.

برای این طرح، فضایی به وسعت ۱۰۰ مترمربع برای بهره برداری از خدمات مختلف ارائه می‌شود که شامل دو اتاق سِرور است؛ با داشتن نرم‌افزار مخصوص و وارد شدن به فضای استادیوم به راحتی می‌توان منطقه جغرافیایی را بررسی کرد و محلی برای پارک خودرو، پیدا کردن امکانات رفاهی و مغازه‌ها استفاده کرد؛ دیگر نیازی به ایستادن در صف هات داگ نیست و کاربر می‌تواند به صورت آنلاین، سریع و آسان نوشیدنی یا مواد غذایی خود را به ۳G سفارش دهد.

 

news4(387)

 

300 صفحه نمایش در ورزشگاه نصب شده است و افراد حاضر در استادیوم می‌توانند از زوایای مختلف از طریق گوشی‌های هوشمند یا تبلت بازی را ببینند و بررسی کنند.
این ورزشگاه در واقع خدماتی ۵ ستاره ارائه می‌دهد و در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ یا اوایل ۲۰۱۶ آماده خواهد شد.

news4(388) news4(392) news4(389) news4(390) news4(391)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه