گل یکی از زیبایی های دنیا است که تقریبا همه انسان ها از دیدن رنگ و شکل آن لذت می برند. چه خوب که از این همه زیبایی در دکوراسیون خانه نیز بهره بگیریم.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: گل یکی از زیبایی های دنیا است که تقریبا همه انسان ها از دیدن رنگ و شکل آن لذت می برند. چه خوب که از این همه زیبایی در دکوراسیون خانه نیز بهره بگیریم. شاید نتوان هر روز گل های تازه روی میز گذاشت اما می توان از عکس و طرح آنها در گوشه و کنار خانه استفاده کرد.

1.    کوسن با طرح گل

یکی از بهترین ایده ها برای استفاده از طرح گل در خانه، گل های چاپ شده روی کوسن است. می توانید یک طرح زیبا را انتخاب و در رنگ های متنوع آن را تهیه کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

2.    پوستر  با طرح گل

عکس زیبایی از گل های باغ یا خانه خود یا دوستان تهیه کنید و آن را روی پوستر بزرگی چاپ و روی دیوار خانه نصب کنید. برای اینکه فرم هنری یا مدرن داشته باشد، می توانید از ایده های خلاقانه برای نصب آن استفاده کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

3.    قالی با طرح گل

از دیگر مواردی که می توان با طرح گل در دکور خانه استفاده کرد، قالیچه ای با طرح گل است.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

4.    دکوری هایی با طرح گل

برخی از دکوری های چوبی، فلزی و ... که روی دیوار نصب می شوند را می توان با طرح گل انتخاب کرد. رنگ و شکل آن به سلیقه و دکور خانه شما بستگی دارد.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

5.    کاغذدیواری با طرح گل

می توانید یکی از اتاق های خانه را که از همه کوچک تر است انتخاب و روی دیوارهای آن کاغذدیواری های گل‌دار نصب کنید. یا حتی یک دیوار کوچک را برای این منظور انتخاب کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

6.    بشقاب و کاسه با طرح گل

از طرح های جالب برای استفاده از جادوی زیبایی گل ها، بشقاب ها و کاسه ها هستند. وقتی می خواهید در حیاط، تراس یا بیرون از خانه غذا صرف کنید یا حتی یک روز تعطیل را با دوستان در خانه باشید، می توانید از این طرح استفاده کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

7.    روتختی با طرح گل

این طرح را در بسیاری از خانه ها می توان دید. بسیاری از روتختی هایی که در خانه های مختلف مورد استفاده هستند، طرح گل دارند. شما هم از این ایده بهره بگیرید و زیبایی این گیاهان را به خانه بیاورید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

8.    گلدانی از گل های مصنوعی

می توانید در گوشه و کنار خانه از انواع گل های مصنوعی استفاده کنید. یا حلقه ای از گل را در پشت در ورودی نصب کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه

9.    پرده حمام با طرح گل

پرده های حمام در رنگ ها و طرح های مختلف موجود هستند. یکی از انواع گل‌دار را انتخاب کنید.

جادویِ زیباییِ گل ها در خانه
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه