ماوسی هوشمند نمی‌گذارد هنگام کار با کامپیوتر سکته کنید + تصاویر
افزایش درجه حرارت، تپش قلب و استرس همگی از عوارض کار با کامپیوتر است که حال با یک فناوری منحصر به فرد این عوارض تا حد زیادی کنترل می‌شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران کارشناسان نوعی ماوس کامپیوتر هوشمند تولید کرده‌اند که دارای نوعی پوشش جانبی در کناره‌های بدنه خود است که سبب می‌شود کاربر در هنگام کار با آن عرق نکند و یا دچار افزایش حرارت نشود.

 

اخبار,اخبار علمی ,کامپیوتر هوشمند

 
گفتنی است، این ماوس به نام Ventus X قیمتی معادل با 50 دلار دارد و دارای پوشش بدنه بدون لغزش و حالت شش ضلعی لانه زنبوری برای جلوگیری از ایجاد خستگی در دست کاربر است.

 

اخبار,اخبار علمی ,کامپیوتر هوشمند


بررسی‌ها نشان می‌دهند، این وسیله به ویژه می‌تواند مورد استفاده برنامه‌نویسان، طراحان گرافیک و نیز طرفداران بازی‌های رایانه ای قرار بگیرد.

کارشناسان اعتقاد دارند در حین کار با کامپیوتر به ویژه در مواقعی که کاربر دچار استرس و هیجان است بدن شروع به ترشح هورمون آدرنالین می‌کند که ترشح این ماده باعث افزایش دمای بدن انسان می‌شود و به ویژه به خاطر تماس با موس درجه حرارت دست بالا می‌رود.

این شرکت به جای استفاده از فن خنک‌کننده مینیاتوری در بدنه ماوس خود مانند شرکت‌های رقیب از طراحی منحصر به فرد در بدنه ماوس برای جلوگیری از افزایش حرارت استفاده کرده است.

این ماوس همچنین باعث سریع خشک شدن تعریق پوستی در اثر افزایش حرارت دست کاربر شده و از جنسی کاملاً ضدحساسیت ساخته شده است.

طراحان این وسیله امیدوار هستند با استفاده از آن به حفظ سلامت کاربران رایانه عمل کنند.

 

اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه