راه پله ها را می توان جزو مهم ترین عناصر دسترسی در ایجاد ارتباط بین دو طبقه یا حتی دو فضا دانست، راه پله های قدرت آن را دارند که در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل به فضاهایی منحصر به فرد و زیبا شوند.

مجله اینترنتی برترین ها

وب سایت چیدانه:  راه پله ها را می توان جزو مهم ترین عناصر دسترسی در ایجاد ارتباط بین دو طبقه یا حتی دو فضا دانست، راه پله های قدرت آن را دارند که در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل به فضاهایی منحصر به فرد و زیبا شوند، ولی معمولا این فضای جذاب به انزوا کشیده می شود و شبیه مکانی می شود که شما می خواهید هر چه زودتر آن را تمام کنید و از آن خارج شوید.

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان های ایران

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان‌های ایران

در این بین هستند معماران برجسته ایرانی که با ذهن خلاق خود از این عنصر زیبا و شگفت انگیز استفاده کرده اند و به وسیله ان دکوراسیون داخلی فضاهای خود را تبدیل به فضایی خاص و با شکوه کرده اند، پس با این مطلب جذاب از چیدانه همراه باشید تا با هم نمونه هایی از طراحی راه پله ها را در پروژه های برجسته معماری را بررسی کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


رادیاتور تزئینی، عنصری دکوراتیو در دکوراسیون منزل

چندی پیش در طراحی دکوراسیون داخلی رادیاتورها به عنوان یک معضل برای طراحان قلمداد می شدند چرا که یا در فضای مناسبی تعبیه نشده بودند و یا اگر هم تعبیه می شدند ظاهر نه چندان جذاب آن ها زیبایی دکوراسیون را بر هم می زد.

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان‌های ایران

اما امروزه طراحان داخلی سعی کردند از این بحران نقطه ی عطفی بسازند و به سادگی آن رادیاتور های بی روح و زمخت را به عنصر بی نظیر دکوری در دکوراسیون منزل تبدیل کنند، با چیدانه همراه باشید تا با ترفندهای دکوراسیون این چنینی آشنا شویم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ساختمان اداری-تجاری سروین در ولنجک، پوسته ای از طبیعت در نما

ساختمان اداری ـ تجاری سروین در تقاطع خیابان‌های ماکویی‌پور و بهزادی قرار گرفته است. موقعیت خاص این پروژه در کنار مسیر ولنجک (توچال) که به صورت فضای سبز شهری تعریف و بازسازی شده است، لزوم تمرکز طراحی بر ارتباط ساختمان با فضای خارج را تقویت می‌کند.

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان‌های ایران

با چیدانه همراه باشید تا با هم به گوشه و کنار این ساختمان دیدنی سری بزنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه!

وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون داخلی خانه به میان می آید، منظور این نیست که به یکباره تمام وسایل و لوازم را دور ریخته و مدل های جدیدی از آن ها را جایگزین کنیم، بلکه گاهی اوقات فقط با چند تغییر کوچک در ظاهر لوازم و وسایل مورد استفاده می توانیم دکوراسیونی متفاوت را تجربه کنیم، اما خود این تغییرات هم می توانند زیبا، خلاقانه و منحصر به فرد باشند، می توان از هنرهایی که کمتر شناخته شده استفاده کنیم و خانه متفاوت تر داشته باشیم،

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان‌های ایران

امروز می خواهیم با یکی دیگر از این هنرها به اسم هنر دکوپاژ و نحوه استفاده از آن در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مان آشنا شویم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


۸ ایده نظم دهی آسان به ریخت و پاش آشپزخانه!

اگر شما هم مثل من از دسته ی افرادی هستید که در هنگام آشپزی تمام ظرف های آشپزخانه را روی کانتر ردیف می کنید و در این میان شیشه های ادویه جات نیز از قافله عقب نمی مانند و خلاصه اینکه این ظاهر در هم برهم و به هم ریخته کل دکوراسیون آشپزخانه ی شما را زیر سوال می برد، پیشنهاد می کنم حتما این مطلب را بخوانید.

۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان‌های ایران

چیدانه به شما می گوید که چگونه با ترفندهایی ساده و کاربردی، ریخت و پاش آشپزخانه تان را تحت کنترل خود در آورید و ظاهر زیبای آن را از آشوب نجات دهید. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه